wtorek, 02 lipiec 2024 17:29

Reklamówki z pszczołami na ulicy Pawiej w Poznaniu

Reklamówki z pszczołami  w Poznaniu Reklamówki z pszczołami w Poznaniu Fot: pixabay

Na ulicy Pawiej w Poznaniu doszło do nietypowego zdarzenia, które wymagało interwencji Straży Miejskiej. Na miejscu znaleziono reklamówki wypełnione pszczołami, co stanowiło zagrożenie zarówno dla przechodniów, jak i samych owadów.

Czego się dowiesz:

  • Co znaleziono na ulicy Pawiej w Poznaniu?
  • Jakie były konsekwencje znalezienia pszczół w reklamówkach?
  • W jaki sposób strażnicy miejski pomogli uczulonej kobiecie?
  • Jakie działania podjęto w celu zabezpieczenia miejsca zdarzenia?

Sytuacja na miejscu zdarzenia

Straż Miejska Miasta Poznania podjęła działania po otrzymaniu zgłoszenia o pszczołach na ulicy. Jak się okazało, część pszczół zginęła pod kołami przejeżdżających samochodów, a reszta odleciała, co stworzyło chaos w tej centralnie położonej części miasta.

Bezpieczna ewakuacja mieszkańców

W trakcie zabezpieczania terenu przez strażaków, strażnicy miejski udzielili pomocy jednej z mieszkanek, której auto było zaparkowane w pobliżu miejsca zdarzenia. Kobieta ta miała silne uczulenie na jad pszczeli, co zwiększało ryzyko w przypadku kontaktu z owadami.

Dzięki szybkiej reakcji strażników miejskich oraz współpracy z lokalnymi strażakami udało się uniknąć poważniejszych konsekwencji. Interwencja pokazała, jak ważne jest odpowiednie reagowanie w przypadkach potencjalnego zagrożenia dla zdrowia i życia mieszkańców

źrólo: epoznan.pl.

Wyświetlony 33 razy