środa, 17 kwiecień 2024 11:13

Pieszy potrącony na skrzyżowaniu w Poznaniu

Pieszy potrącony na przejściu dla pieszych Pieszy potrącony na przejściu dla pieszych fot: pixabay

W Poznaniu 17 kwietnia na skrzyżowaniu ulic Marcelińska i Bułgarska doszło do wypadku z udziałem pieszego. Zdarzenie miało miejsce krótko po godzinie 11:30. Poszkodowany został potrącony na pasach, co spowodowało znaczne utrudnienia w ruchu.

 

Czego się dowiesz

  • Gdzie i kiedy doszło do wypadku z udziałem pieszego w Poznaniu?
  • Kto był świadkiem wypadku i co przekazał na jego temat?
  • Jak zareagowała policja na zgłoszenie wypadku?
  • Jakie utrudnienia w ruchu pojawiły się w wyniku wypadku?
  • Jakie są plany dotyczące dalszego postępowania w sprawie wypadku?

Szczegóły zdarzenia

Informację o wypadku przekazał czytelnik lokalnej prasy, który był świadkiem zdarzenia. "Wypadek na skrzyżowaniu Marcelińska / Bułgarska. Poszkodowany pieszy na pasach," napisał, alarmując o sytuacji. Na miejsce natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe.

"Wypadek na skrzyżowaniu Marcelińska / Bułgarska. Poszkodowany pieszy na pasach," - Czytelnik lokalnej prasy.

Reakcja policji

Rzecznik wielkopolskiej policji, Andrzej Borowiak, potwierdził otrzymanie zgłoszenia o wypadku. "Policjanci dostali takie zgłoszenie. W tej chwili nie znamy jeszcze szczegółów," wyjaśnił w rozmowie. Policja na bieżąco monitoruje sytuację i przeprowadza niezbędne działania mające na celu wyjaśnienie okoliczności wypadku.

"Policjanci dostali takie zgłoszenie. W tej chwili nie znamy jeszcze szczegółów," - Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.

Utrudnienia w ruchu

W wyniku zdarzenia na skrzyżowaniu ulic Marcelińska i Bułgarska występują utrudnienia w ruchu. Kierowcy powinni liczyć się z opóźnieniami i możliwością zatorów. Policja i służby drogowe pracują nad usprawnieniem przepływu pojazdów i zalecają korzystanie z objazdów.

źródło: naszemiasto.pl

Dalsze informacje dotyczące stanu zdrowia poszkodowanego pieszego oraz wyników śledztwa będą przekazywane, jak tylko zostaną ustalone przez odpowiednie służby.

Wyświetlony 81 razy Ostatnio zmieniany środa, 17 kwiecień 2024 16:51