wtorek, 02 kwiecień 2024 16:43

Tajemnicze znalezisko pod szkołą w Poznaniu

Zwłoki mężczyzny pod szkołą w Poznaniu Zwłoki mężczyzny pod szkołą w Poznaniu fot: pixabay

Wczoraj, 1 kwietnia na ulicy Widnej w Poznaniu, niedaleko Uniwersytetu Przyrodniczego, doszło do dramatycznego zdarzenia, które wstrząsnęło okolicznymi mieszkańcami. Zwłoki mężczyzny zostały odnalezione w samochodzie zaparkowanym pod szkołą, co wzbudziło duże zainteresowanie lokalnych służb ratunkowych i policji.

 

Sprawa według świadka Reakcja społeczności

Czytelniczka, która poinformowała o sprawie, opisała sytuację jako makabryczną. Na miejscu pojawiły się karetka pogotowia, straż pożarna oraz policja, które podjęły działania związane z ustaleniem okoliczności śmierci mężczyzny. Mimo braku informacji w mediach, społeczność zaniepokojona tą sytuacją domaga się wyjaśnień, zwłaszcza że zdarzenie miało miejsce praktycznie pod samą szkołą, budząc obawy uczniów i ich rodziców.

Wyjaśnienie policji. Znalezisko i list pożegnalny

Łukasz Paterski z poznańskiej policji potwierdził, że ciało mężczyzny zostało odnalezione w aucie na ulicy Widnej. Pomimo braku udziału osób trzecich, mężczyzna pozostawił list pożegnalny, co sugeruje, że śmierć nastąpiła w wyniku samobójstwa. Jednakże, służby podjęły dalsze działania w celu pełnego wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

źródło: epoznań.pl

Wyświetlony 128 razy Ostatnio zmieniany środa, 03 kwiecień 2024 05:45