piątek, 14 czerwiec 2024 18:08

Jedna osoba ranna po dachowaniu busa na S8

Jedna osoba ranna po dachowaniu busa na S8 Jedna osoba ranna po dachowaniu busa na S8 Zdjęcie redakcyjne

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała redakcję epoznan.pl o poważnym wypadku, który miał miejsce na drodze S8 w okolicach miejscowości Szklarka Mielęcka w powiecie kępińskim. Bus dachował i znalazł się poza drogą, co doprowadziło do rany jednej osoby

.Czego się dowiesz:

  • Gdzie doszło do wypadku na S8?
  • Jakie są przyczyny dachowania busa?
  • Jakie utrudnienia w ruchu występują na miejscu wypadku?
  • Jakie działania prowadzą służby ratunkowe na miejscu zdarzenia?
  • Ile osób zostało rannych w wyniku wypadku?

Przyczyny wypadku

Kierowca busa stracił panowanie nad pojazdem z nieznanych jeszcze przyczyn, co spowodowało dachowanie samochodu. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba została ranna i wymagała interwencji medycznej.

Utrudnienia w ruchu

Na miejscu trwa akcja służb ratunkowych, co powoduje utrudnienia w ruchu. Obecnie ruch odbywa się prawym pasem, a przewiduje się, że utrudnienia mogą potrwać jeszcze około trzech godzin.

Działania służb ratunkowych

Służby ratunkowe są na miejscu i prowadzą działania mające na celu zabezpieczenie terenu oraz udzielenie pomocy poszkodowanym.

Wypadek na S8 w okolicach miejscowości Szklarka Mielęcka spowodował znaczne utrudnienia w ruchu oraz obrażenia jednej osoby. Służby ratunkowe kontynuują swoje działania, a kierowcy są proszeni o zachowanie ostrożności na drodze

źródło: epoznan.pl

Wyświetlony 59 razy