czwartek, 27 czerwiec 2024 10:12

Pijany mężczyzna ranny po próbie wejścia do ruszającego autobusu w Gnieźnie

Pijany mężczyzna ranny po próbie wejścia do ruszającego autobusu Pijany mężczyzna ranny po próbie wejścia do ruszającego autobusu Zdjęcie redakcyjne

Niebezpieczne zdarzenie miało miejsce w Gnieźnie, gdzie 55-letni mężczyzna próbował wejść do już ruszającego autobusu. W wyniku nieudanej próby doznawał poważnych obrażeń i musiał zostać przewieziony do szpitala.

Czego się dowiesz:

  • Co się stało na ulicy Roosevelta w Gnieźnie?
  • Jakie były okoliczności wypadku w Gnieźnie z udziałem pijanego mężczyzny?
  • Jaki był wynik badania alkomatem poszkodowanego w Gnieźnie?
  • Jakie działania podjęła policja w związku z wypadkiem w Gnieźnie?

Niefortunna próba wejścia

Zgodnie z relacją portalu gniezno24.com, incydent wydarzył się na ulicy Roosevelta około godziny 19.00. Mężczyzna, będąc pod wpływem alkoholu, podszedł do zamkniętych już drzwi autobusu i próbował je otworzyć. W tym momencie autobus zaczął ruszać, co doprowadziło do upadku i obrażeń poszkodowanego.

Reakcja służb i policji

Na miejsce zdarzenia szybko przybyła karetka pogotowia, która przetransportowała mężczyznę do szpitala. Policjanci przeprowadzili badanie alkomatem, które wykazało 3 promile alkoholu w organizmie poszkodowanego. Sprawą zajmują się teraz funkcjonariusze, aby wyjaśnić wszystkie okoliczności zdarzenia.

Wypadek na przystanku autobusowym w Gnieźnie stanowi przestrogę przed niebezpieczeństwami związanymi z nadużywaniem alkoholu w miejscach publicznych. Policja kontynuuje dochodzenie w tej sprawie.

źródło: epoznan.pl

Wyświetlony 34 razy