wtorek, 26 marzec 2024 15:34

Nowa funkcjonalność w aplikacji Smart City Poznań

Smart City Poznań Smart City Poznań fot: pixabay

Wraz z wprowadzeniem funkcji "Rozkład jazdy LIVE" aplikacja Smart City Poznań staje się jeszcze bardziej przyjazna dla mieszkanek i mieszkańców Poznania oraz aglomeracji. Nowa opcja ułatwia planowanie podróży i śledzenie lokalizacji pojazdów komunikacji publicznej w czasie rzeczywistym.

 

Jak to działa?

Funkcja "Rozkład jazdy LIVE" umożliwia sprawdzenie, kiedy dokładnie odjedzie autobus lub tramwaj z danego przystanku oraz jakie cechy posiada dany pojazd, takie jak niskopodłogowość czy klimatyzacja. Aby skorzystać z tej opcji, wystarczy uruchomić aplikację Smart City Poznań i kliknąć na kafel "Rozkład jazdy LIVE". Następnie należy wpisać nazwę przystanku i wybrać odpowiedni kierunek podróży. Cały panel rozkładowy jest dynamiczny, pokazując bieżące opóźnienia i przyspieszenia pojazdów.

Mapa na żywo i ulubione przystanki

Aplikacja Smart City Poznań oferuje także opcję "Mapy na Żywo", dzięki której można śledzić lokalizację wszystkich autobusów i tramwajów na liniach ZTM. Dodatkowo, użytkownicy mogą zapisać ulubione przystanki, nadać im indywidualne nazwy i ikony oraz śledzić planowane godziny odjazdów. Całość rozwiązania została stworzona we współpracy z Wielkopolskim Centrum Wspierania Inwestycji oraz Zarządem Transportu Miejskiego, co zapewnia rzetelność i aktualność informacji.

Z nową funkcjonalnością "Rozkład jazdy LIVE" poruszanie się po Poznaniu staje się jeszcze prostsze i bardziej efektywne. Pobierz aplikację Smart City Poznań już teraz i skorzystaj z tej nowej, wygodnej opcji!

źródło: poznań.pl

Wyświetlony 127 razy