wtorek, 26 marzec 2024 15:44

Zaczepiał 11-letnią dziewczynkę. Szuka go policja

Napisane przez
11-latka była w niebezpieczeństwie 11-latka była w niebezpieczeństwie fot: pixabay

 

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce proszą o pomoc w identyfikacji mężczyzny, który miał zaczepić 11-letnią dziewczynkę przy skrzyżowaniu ulic Długosza i Szamarzewskiego w Poznaniu. Incydent miał miejsce w czwartek rano, 21 marca bieżącego roku.

 

Pomoc policji na Jeżycach

Funkcjonariusze podjęli śledztwo w tej sprawie i apelują do społeczności o zgłaszanie wszelkich informacji, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny widocznego na nagraniu z monitoringu. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na ten temat proszone są o kontakt z policją na numer 47 771 22 11. Współpraca społeczności jest kluczowa dla skuteczności działań policyjnych w rozwiązaniu tej sprawy.

Ważne jest bezpieczeństwo dzieci

Bezpieczeństwo dzieci jest priorytetem dla społeczności oraz służb policyjnych. Wszelkie podejrzenia czy incydenty związane z zagrożeniem dla najmłodszych muszą być zgłaszane i rozpatrywane przez odpowiednie organy ścigania. Wspólnymi siłami możemy zadbać o bezpieczeństwo naszych dzieci i wspierać działania policji w zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa na ulicach miasta.

źrdóło: naszemiasto/.pl

Wyświetlony 44 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 28 marzec 2024 15:59