piątek, 21 czerwiec 2024 14:35

Zaginięcie i tajemnicza śmierć Natalii z Poznania

Zaginięcie i tajemnicza śmierć Natalii z Poznania Zaginięcie i tajemnicza śmierć Natalii z Poznania Zdjęcie redakcyjne

Natalia, 39-letnia kobieta z okolic Poznania, została znaleziona martwa w kompleksie leśnym. Policja zatrzymała jej męża, który wcześniej zgłosił jej zaginięcie. Śledczy oraz prokuratura pracują nad wyjaśnieniem okoliczności tej tragedii.

C\ego się dowiesz:

  • Co wiemy o okolicznościach zaginięcia i śmierci Natalii spod Poznania?
  • Jakie działania podjęła policja w poszukiwaniach zaginionej Natalii?
  • Jaki jest postęp w śledztwie dotyczącym śmierci Natalii?
  • Jakie kroki zostały podjęte wobec męża Natalii?

Intensywne poszukiwania

Od piątku trwały poszukiwania Natalii, które zaowocowały odkryciem jej ciała w lesie niedaleko miejsca zamieszkania. W działaniach uczestniczyło około 100 osób, w tym policjanci z wykorzystaniem specjalnie szkolonych psów.

"Natalia, bardzo Cię proszę odezwij się, daj znak, jakikolwiek znak, że wszystko ok i to wystarczy. Bardzo się o Ciebie martwimy, co się z Tobą dzieje. Jestem wręcz przerażona, więc proszę..." - Ania, siostra Natalii

Prowadzone śledztwo

Śledztwo nadzorowane przez Prokuraturę Okręgową w Poznaniu skupia się na dokładnym zbadaniu okoliczności śmierci. Użyto skanera 3D podczas oględzin miejsca znalezienia ciała, co ma pomóc w ustaleniu przyczyn zgonu i zrekonstruowaniu wydarzeń z feralnej nocy.

"Natalia miała udać się na spotkanie, z którego miała wrócić do domu" - Nadia Rulak, reporterka TVN24

Zatrzymanie i zarzuty dla męża

Mąż Natalii, który zgłosił jej zaginięcie, został zatrzymany. Funkcjonariusze podejrzewają, że mógł nie mówić prawdy podczas zgłaszania zaginięcia i mogą istnieć dowody wskazujące na jego związek ze śmiercią żony.

Policja i prokuratura kontynuują prace nad wyjaśnieniem przyczyn śmierci Natalii. W najbliższym czasie zaplanowano sekcję zwłok, która ma przynieść więcej odpowiedzi na pytania dotyczące tej tragicznej sprawy.

źódlo: tvn24.pl

Wyświetlony 45 razy