sobota, 06 kwiecień 2024 08:38

Śmiertelny wypadek na polu. Tragedia w Kiełczynie pod Poznaniem

Śmiertelny wypadek pod Poznaniem Śmiertelny wypadek pod Poznaniem fot: pixabaay

Sobota 6 kwietnia przyniosła smutne wieści dla mieszkańców Kiełczyna w powiecie śremskim. W piątek wieczorem doszło tam do tragicznego zdarzenia, w wyniku którego życie stracił 39-letni mężczyzna. Służby ratunkowe podejmowały próby uratowania jego życia, jednak wszystkie wysiłki okazały się daremne.

 Dramatyczne wydarzenie na polu

Wiele wskazuje na to, że tragedia miała miejsce podczas prac rolnych na polu. Według wstępnych ustaleń, mężczyzna, będący za kierownicą traktora, prawdopodobnie wypadł z pojazdu, a następnie został przejechany przez niego. Pomimo natychmiastowej interwencji służb ratunkowych, nie udało się uratować życia poszkodowanego. Informacje te potwierdził asp. sztab. Dariusz Rogasik z zespołu prasowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Śremie.

Wyjaśnianie koliczności zdarzenia

Po tragicznym wydarzeniu służby zajmują się wyjaśnianiem szczegółowych okoliczności wypadku. Jest to niezwykle istotne dla rodziny zmarłego oraz dla zapobieżenia podobnym tragediom w przyszłości. Wspólnota lokalna, dotknięta tym dramatem, czeka na pełne wyjaśnienie sprawy i ewentualne wnioski płynące z dochodzenia.

Śmierć 39-letniego mężczyzny podczas pracy to tragiczne wydarzenie, które wstrząsnęło społecznością lokalną. Mimo wytężonych wysiłków służb ratunkowych, nie udało się uratować jego życia. Teraz służby prowadzą śledztwo w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia. To przypomnienie, jak ważne jest bezpieczeństwo w miejscu pracy oraz jak kruche może być ludzkie życie.

źródło: epoznan.pl

Wyświetlony 82 razy Ostatnio zmieniany sobota, 06 kwiecień 2024 08:55