piątek, 05 maj 2023 07:56

Jesteś w drodze do Niemiec i zaczyna Ci się psuć samochód? Postaw na zawodowców!

Napisane przez
Pomoc drogowa Słubice Pomoc drogowa Słubice https://www.laweta-slubice.com.pl/

Podróżowanie samochodem jest jedną z najpopularniejszych metod na przemieszczanie się z miejsca na miejsce. Warto jednocześnie podkreślić, że wycieczki do naszego zachodniego sąsiada są obecnie niezwykle częste - zarówno pod kątem służbowym, jak i czysto relaksacyjnym.

 

To właśnie z tego powodu tak istotne jest to, aby zawsze być przygotowanym na każdą ewentualność w trakcie takiej podróży. Warto podkreślić, że jest to szczególnie istotne w kontekście niemieckich cen za pomoc drogową, które bywają wyjątkowo brutalne dla polskiego portfela. W tym artykule przedstawimy, w jaki sposób skutecznie zabezpieczyć się przed niechcianą przygodą w trakcie drogi, jednocześnie nie wydając fortuny.

Awarie, czyli codzienność polskich kierowców

Samochód jest rzeczą, które stale ulega awariom, niezależnie od tego czy jest regularnie serwisowany, czy też naprawy wykonuje się od czasu do czasu. Z tego też powodu żaden kierowca nie jest w stanie określić, w jakich okolicznościach jego auto ulegnie usterce. Jeżeli takie zdarzenie przytrafi się w bliskiej odległości od domu, to nie jest nic aż ta stresogennego.

Sytuacja zmienia się jednak diametralnie, jeżeli do takiej awarii dojdzie na autostradzie lub nawet na drodze szybkiego ruchu. Takie sytuacje są wyjątkowo stresogenne, ze względu na charakter takiej drogi. Duży ruch, to w razie awarii także i spore korki.

Dlaczego stres, to Twój wróg w sytuacjach awaryjnych?

Wydawałoby się, że stres jest w pewnym sensie jednym z najskuteczniejszych motywatorów do działania. Z jednej strony można tak stwierdzić, jednakże istnieje także druga strona medalu. Stres sprawia, że działa się pochopnie i nieroztropnie. W takiej sytuacji telefon na pierwszą lepszą pomoc drogową, do której numer znalazło się w wyszukiwarce, to naprawdę zły pomysł. Dlaczego? Ponieważ to przede wszystkim koszty.  

Pomoc drogowa Świecko - sposób na niedrogą pomoc drogową

Jeżeli wybierasz się w trasę do Niemiec, to zaufana firma oferująca pomoc drogową jest wręcz koniecznością. Pomoc drogowa Słubice jest firmą, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jest w stanie świadczyć doskonałej jakości usługi za niewielką cenę. Co więcej, warto bardzo wyraźnie podkreślić, że jest to pomoc drogowa działająca 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Dzięki temu zawsze możesz liczyć na specjalistów z tej doskonałej firmy.

Lawet Magdeburg, czyli pomoc także poza granicami Polski

Warto zaznaczyć, że wspomniana wyżej firma świadczy także usługi poza granicami naszego kraju. Dlatego też laweta Magdeburg to najlepszy sposób na skuteczną pomoc drogową nawet na niemieckiej autostradzie. Warto podkreślić, że taka sprawdzona pomoc drogowa na terenie Niemiec jest najlepszym rozwiązaniem, w przypadku sytuacji awarii samochodu na niemieckiej autostradzie. To właśnie z tego powodu warto mieć numer do takich sprawdzonych specjalistów. Dzięki temu każdy kierowca chroniony jest przed wysokimi wydatkami za niemiecką pomoc drogową.

Wyświetlony 439 razy Ostatnio zmieniany piątek, 05 maj 2023 15:32
 • Pościg ulicami Poznania. Sprawdź szczegóły
  Pościg ulicami Poznania. Sprawdź szczegóły

  Dramatyczne sceny rozegrały się na ulicach Poznania, gdy 40-letni mężczyzna z Suchego Lasu, poszukiwany do odbycia kary, zdecydował się uciekać przed policją. Pościg, który odbył się we wtorek 16 kwietnia, zakończył się uszkodzeniem radiowozu i zatrzymaniem uciekiniera w środę wieczorem.

  Written on piątek, 19 kwiecień 2024 16:51
 • Ryzykowne zachowania na moście św. Rocha w Poznaniu
  Ryzykowne zachowania na moście św. Rocha w Poznaniu

  Most św. Rocha w Poznaniu, pomimo swojej urokliwej lokalizacji i ważnej roli w infrastrukturze miasta, od lat jest także miejscem ryzykownych i niebezpiecznych zachowań. Spacerowanie po jego przęśle, choć brzmi jak ekstremalna forma rozrywki, dla niektórych stało się niemal rytuałem. Lokalne legendy i miejskie mity, jak ten o szczęśliwym zdaniu sesji po przejściu przez konstrukcję mostu, przyciągają zarówno odważnych studentów, jak i poszukiwaczy silnych wrażeń. Niestety, historia uczy, że takie działania mogą prowadzić do tragedii, jak w przypadku wypadku irlandzkiej wioślarki w 2016 roku, która poniosła śmierć po upadku z mostu.

  Written on czwartek, 18 kwiecień 2024 16:23
 • Pieszy potrącony na skrzyżowaniu w Poznaniu
  Pieszy potrącony na skrzyżowaniu w Poznaniu

  W Poznaniu 17 kwietnia na skrzyżowaniu ulic Marcelińska i Bułgarska doszło do wypadku z udziałem pieszego. Zdarzenie miało miejsce krótko po godzinie 11:30. Poszkodowany został potrącony na pasach, co spowodowało znaczne utrudnienia w ruchu.

  Written on środa, 17 kwiecień 2024 11:13
 • Dramatyczna akcja ratunkowa w Poznaniu. Straż Miejska uratowała starszego mężczyznę
  Dramatyczna akcja ratunkowa w Poznaniu. Straż Miejska uratowała starszego mężczyznę

  Wczesnym porankiem w niedzielę 14 kwietnia, dzięki czujności przechodnia, poznańska Straż Miejska przeprowadziła dramatyczną akcję ratunkową na Dębcu. Starszy mężczyzna, który zasłabł w opuszczonym budynku, został uratowany w ostatniej chwili.

  Written on wtorek, 16 kwiecień 2024 14:35
 • Tragedia na ulicy Grunwaldzkiej. Śmiertelne zderzenie rowerzysty z tramwajem wstrząsa Poznaniem
  Tragedia na ulicy Grunwaldzkiej. Śmiertelne zderzenie rowerzysty z tramwajem wstrząsa Poznaniem

  Poznań stał się świadkiem dramatycznego zdarzenia na ulicy Grunwaldzkiej. 68-letni rowerzysta, który zderzył się z tramwajem, zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Wypadek, który wstrząsnął lokalną społecznością, wywołał szereg działań mających na celu wyjaśnienie okoliczności tego tragicznego wydarzenia.

  Written on poniedziałek, 15 kwiecień 2024 15:45