poniedziałek, 08 kwiecień 2024 11:45

Dramatyczne lądowanie w Poznaniu

Dramatyczne lądowanie w Poznaniu Dramatyczne lądowanie w Poznaniu fot: pixabay

Pasażerowie samolotu linii Ryanair, zmierzającego do Oslo z poznańskiej Ławicy, przeżyli chwile niepokoju, gdy ich lot niespodziewanie przekształcił się w dramatyczną sytuację. Po starcie z lotniska, maszyna krążyła nad Poznaniem, by ostatecznie dokonać awaryjnego lądowania na Ławicy.

 

Niepokojące obserwacje na pokładzie

Pasażerowie zaniepokojeni obserwowali, jak samolot lecący do Oslo przez dłuższy czas krążył nad Poznaniem, wydając się zużywać paliwo przed planowanym lądowaniem. Sytuacja ta wywołała niepokój wśród podróżnych, co zostało potwierdzone przez relację jednej z czytelniczek portalu epoznan.pl.

Zapewnienie o bezpieczeństwie pasażerów

Błażej Patryn, rzecznik prasowy poznańskiego portu lotniczego, oficjalnie potwierdził zdarzenie, podkreślając, że było to procedura awaryjna podjęta przez kapitana samolotu. Jednocześnie zapewnił, że bezpieczeństwo pasażerów nie było w żadnym momencie zagrożone, co miało uspokoić zaniepokojonych podróżnych.


Chociaż sytuacja na pokładzie samolotu linii Ryanair do Oslo wzbudziła chwilowy niepokój wśród pasażerów, to profesjonalna reakcja załogi oraz bezpieczne awaryjne lądowanie na Ławicy potwierdzają wysoką jakość działań lotniczej obsługi. Incydent ten, choć niecodzienny, zakończył się pomyślnie, dając pewność podróżnym, że ich bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem.

źródło: naszemiasto.pl

Wyświetlony 104 razy