piątek, 07 październik 2022 14:31

Matka pani oraz pana młodego – dobór stroju

Napisane przez
pixabay pixabay

Kluczowymi, najistotniejszymi personami na ślubie bez wątpienia jest Para Młoda- to oni przyciągają wzrok wszystkich gości. Tymczasem także bardzo znacząca jest rola matki i ojca Nowożeńców, którzy również podczas całego wesela są w centrum uwagi, zatem także muszą prezentować się ładnie, zwłaszcza mamy młodej pary.

 

 Wesele syna bądź córki jest to wspaniałe zdarzenie, jakie rodzice przeżywają tak samo silnie co Ich dzieci. Aby można było ów dzień celebrować oraz przeżywać z odpowiednią elegancją, niezwykle istotne jest, aby rodzice także byli należycie ubrani. Sukienki mam młodej pary są bardzo ważne, ponieważ również one są wyjątkowymi gośćmi na przyjęciu, i goście zwracać będą na nie swoją uwagę.

Mama panny młodej i pana młodego, przenigdy nie powinna nabywać sukienki białej czy czarnej – dlatego że biel przeznaczona jest dla Młodej, zaś czerń kojarzona jest ze smutkiem i żałobą. W obecnym sezonie modne będą kolory jasne, łagodne, aczkolwiek wyraziste.

Modne sukienki znaleźć można niemal wszędzie, wystarczy dobrze szukać w rozmaitych miejscach. Zazwyczaj sukienki na wesele jest to towar okolicznościowy, zatem trudno jest znaleźć ciekawe artykuły w okresie zimowym, trzeba więc poczekać, aż wreszcie zrobi się ciepło i w sklepach będzie szerszy asortyment. Modne sukienki jest to zarówno właściwy kolor, ciekawy krój- efektownie dobrany do figury, oczywiście sama sukienka powinna być zespolona również z odpowiednim make-upem oraz uczesaniem. Wyłącznie wówczas, kiedy mama pana młodego bądź panny młodej zadba o wszelkie drobiazgi, będzie prezentować się naprawdę pięknie oraz czuć się będzie mogła komfortowo i atrakcyjnie.

Nie można zapominać ponadto o wyborze właściwej bielizny. Dla tak ważnych osób na ślubie i weselu dobrze sprawdzi się bielizna ślubna, podkreślająca kobiece atuty, modelująca ciało, a także dzięki odpowiednim wycięciom pozwalająca na założenie sukienki z większym dekoltem z przodu i z tyłu.

Sprawa sukienki na wesele jest to niestety temat bez końca. Wśród naprawdę ogromnego wyboru asortymentu, nie jest prosto spotkać coś faktycznie niezwykłego. Jednakże warto porządnie poszukać oraz nie poddawać się zanadto prędko, dlatego że to jest wyjątkowa okazja w czasie roku, kiedy spotyka się cała rodzina, a my jesteśmy w samym centrum zainteresowania.

Wyświetlony 868 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 20 czerwiec 2023 11:33
 • Pościg ulicami Poznania. Sprawdź szczegóły
  Pościg ulicami Poznania. Sprawdź szczegóły

  Dramatyczne sceny rozegrały się na ulicach Poznania, gdy 40-letni mężczyzna z Suchego Lasu, poszukiwany do odbycia kary, zdecydował się uciekać przed policją. Pościg, który odbył się we wtorek 16 kwietnia, zakończył się uszkodzeniem radiowozu i zatrzymaniem uciekiniera w środę wieczorem.

  Written on piątek, 19 kwiecień 2024 16:51
 • Ryzykowne zachowania na moście św. Rocha w Poznaniu
  Ryzykowne zachowania na moście św. Rocha w Poznaniu

  Most św. Rocha w Poznaniu, pomimo swojej urokliwej lokalizacji i ważnej roli w infrastrukturze miasta, od lat jest także miejscem ryzykownych i niebezpiecznych zachowań. Spacerowanie po jego przęśle, choć brzmi jak ekstremalna forma rozrywki, dla niektórych stało się niemal rytuałem. Lokalne legendy i miejskie mity, jak ten o szczęśliwym zdaniu sesji po przejściu przez konstrukcję mostu, przyciągają zarówno odważnych studentów, jak i poszukiwaczy silnych wrażeń. Niestety, historia uczy, że takie działania mogą prowadzić do tragedii, jak w przypadku wypadku irlandzkiej wioślarki w 2016 roku, która poniosła śmierć po upadku z mostu.

  Written on czwartek, 18 kwiecień 2024 16:23
 • Pieszy potrącony na skrzyżowaniu w Poznaniu
  Pieszy potrącony na skrzyżowaniu w Poznaniu

  W Poznaniu 17 kwietnia na skrzyżowaniu ulic Marcelińska i Bułgarska doszło do wypadku z udziałem pieszego. Zdarzenie miało miejsce krótko po godzinie 11:30. Poszkodowany został potrącony na pasach, co spowodowało znaczne utrudnienia w ruchu.

  Written on środa, 17 kwiecień 2024 11:13
 • Dramatyczna akcja ratunkowa w Poznaniu. Straż Miejska uratowała starszego mężczyznę
  Dramatyczna akcja ratunkowa w Poznaniu. Straż Miejska uratowała starszego mężczyznę

  Wczesnym porankiem w niedzielę 14 kwietnia, dzięki czujności przechodnia, poznańska Straż Miejska przeprowadziła dramatyczną akcję ratunkową na Dębcu. Starszy mężczyzna, który zasłabł w opuszczonym budynku, został uratowany w ostatniej chwili.

  Written on wtorek, 16 kwiecień 2024 14:35
 • Tragedia na ulicy Grunwaldzkiej. Śmiertelne zderzenie rowerzysty z tramwajem wstrząsa Poznaniem
  Tragedia na ulicy Grunwaldzkiej. Śmiertelne zderzenie rowerzysty z tramwajem wstrząsa Poznaniem

  Poznań stał się świadkiem dramatycznego zdarzenia na ulicy Grunwaldzkiej. 68-letni rowerzysta, który zderzył się z tramwajem, zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Wypadek, który wstrząsnął lokalną społecznością, wywołał szereg działań mających na celu wyjaśnienie okoliczności tego tragicznego wydarzenia.

  Written on poniedziałek, 15 kwiecień 2024 15:45